Minds and Sails

25 VI 2022

Rejs Wilków Morskich 25 VI - 2 VII 2022

Koszt dla jednej osoby to 2900 zł.Kwota zawiera: czarter jachtu, opłaty portowe za cumowanie jachtu, prąd i wodę w porcie, opłaty za korzystanie z pryszniców (jeden na osobę w każdym porcie), kasa pokładowa (do rozliczenia po rejsie) na zakupy spożywcze i paliwo do jachtu, końcowe sprzątanie, przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia żeglarskiego, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć psychoedukacyjnych, materiały edukacyjne, opiekę skippera.


Kwota nie zawiera: dojazdu, kosztu parkingu, kaucji w wysokości 3000 zł (500 zł na uczestnika) do zwrotu po rejsie.

Płyną sami faceci, dla kobiet jest oddzielna impreza. To chyba jasne dlaczego! Mężczyźni potrzebują innych mężczyzn, żeby poczuć się na prawdę sobą. Być razem, liczyć na siebie w każdych warunkach, być wsparciem i je otrzymywać, czuć szacunek dla siebie i innych. Mężczyzna nie przejrzy się w oczach kobiety. Tam może znaleść podziw, tęsknotę, radość, uwielbienie i miłość. Tak było zawsze i tak pozostanie. Natury się nie da oszukać. Przed nami tydzień przygód i wyzwań. Pracy na jachcie i nad własnym umysłem. 

Nazywam to treningiem żeglarskim, a nie kursem na patent żeglarza - to zupełnie inna impreza. Tydzień pływania na jachcie może zachęcić do wpływania w ogóle, przygotować do szkolenia na patent, lub po prostu odświeżyć umiejętności. Teoria i praktyka - wszystko czego trzeba, żeby bezpiecznie żeglować. To wspaniały i sprawdzony sposób na pracę nad sobą, doskonalenie swoich kompetencji, rozwijanie talentów i przezwyciężanie lęków. Faceci też mają emocje. Wiem to. Na jachcie można doświadczyć strachu, paniki (pająki też pływają!), znudzenia, niedowartościowania, ale przede wszystkim radości, dumy, satysfakcji, wiary w siebie, zachwytu, wyciszenia, wdzięczności i poczucia sprawczości, siły i jedności grupy mężczyzn.

Panowie, bardzo ważna sprawa. To jest wyjazd rozwojowy. Owszem, żagle, wiatr, woda i Mazury. Jednak przez ten tydzień nie pijemy alko i nie przyjmujemy niczego zmieniającego świadomość. Ten rejs jest poświęcony treningowi żeglarskiemu i samorozwojowi. Jeśli poszukuje wakacyjnej imprezy na jachcie - chętnie pomogę zorganizować taki rejs w innym terminie.

Na pokład i jazda!

© Minds and Sails 2022.

Made with ‌

Mobirise