Minds and Sails

dołącz do załogi Syren

Rejs Syren 25 VI - 2 VII 2022

Koszt dla jednej osoby to 2900 zł.Kwota zawiera: czarter jachtu, opłaty portowe za cumowanie jachtu, prąd i wodę w porcie, opłaty za korzystanie z pryszniców (jeden na osobę w każdym porcie), kasa pokładowa (do rozliczenia po rejsie) na zakupy spożywcze i paliwo do jachtu, końcowe sprzątanie, przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia żeglarskiego, przygotowanie i przeprowadzenie zajęć psychoedukacyjnych, materiały edukacyjne, opiekę skippera.


Kwota nie zawiera: dojazdu, kosztu parkingu, kaucji w wysokości 3000 zł (500 zł na uczestnika) do zwrotu po rejsie.

W Kobiecym Kręgu jest mistyczna siła. Nie bez powodu w wielu kulturach istnieje Matka Natura. To siła napędowa świata. Jednak, czy nie masz wrażenia, że Twój głos serca trochę ucichł? Troszkę jakby mniej Ci się chce? Czujesz się ciut za bardzo zmęczona? Wygląda na to, że nie jesteś sama!

Panuje, niesłusznie, przekonanie (stereotyp), że faceci lepiej prowadzą samochody. Natomiast nie ma czegoś takiego na żaglach! Widziałem mnóstwo dziewczyn, które świetnie sobie radzą z jachtem, wiatrem, wodą i... facetami w załodze. Jednak my płyniemy tylko żeńską załogą. No może nie do końca, będę także ja - trener i podpowiadacz. Niemniej to Wy stanowicie załogę.

Doświadczycie wiatru, wody i przygody. Odzyskacie energię, wsłuchacie się w siebie i odnajdziecie na nowo. Nauczycie się pływać jachtem, wiązać węzły, rzucać liny i wyzwania - zwłaszcza sobie. Wygrzejecie się w Mazurskim słońcu (bądźmy dobrej myśli), poczujecie energię swoją i Kręgu Kobiet.

Nazywam to treningiem żeglarskim, a nie kursem na patent żeglarza - to zupełnie inna impreza. Tydzień pływania na jachcie może zachęcić do wpływania w ogóle, przygotować do szkolenia na patent, lub po prostu odświeżyć umiejętności. Teoria i praktyka - wszystko czego trzeba, żeby bezpiecznie żeglować. To wspaniały i sprawdzony sposób na pracę nad sobą, doskonalenie swoich kompetencji, rozwijanie talentów i przezwyciężanie lęków. Na jachcie można doświadczyć strachu, paniki (pająki też pływają!), znudzenia, niedowartościowania, ale przede wszystkim radości, dumy, satysfakcji, wiary w siebie, zachwytu, wyciszenia, wdzięczności i poczucia sprawczości.

Drogie Panie, bardzo ważna sprawa. To jest wyjazd rozwojowy. Owszem, żagle, wiatr, woda i Mazury. Jednak przez ten tydzień nie pijemy alko i nie przyjmujemy niczego zmieniającego świadomość. Ten rejs jest poświęcony treningowi żeglarskiemu i samorozwojowi. Jeśli poszukuje wakacyjnej imprezy na jachcie - chętnie pomogę zorganizować taki rejs w innym terminie.

Dziewczyny na pokład!

© Minds and Sails 2022.

Created with Mobirise ‌

Web Site Design Software