Marcin Przytulski

CEO, psychologia, żeglarstwo

Marcin Przytulski

Marcin Przytulski

Nazywam się Marcin Przytulski. Jestem nauczycielem, instruktorem żeglarstwa, prowadzę warsztaty rozwojowe, również spotkania indywidualnie.

Ponad 25 lat spędziłem w showbiznesie. Gram na gitarze basowej, prowadziłem zespoły, organizowałem koncerty i wydarzenia dla firm. Uczyłem również fizyki w gimnazjum, szkole podstawowej i liceum. Obecnie uczę muzyki i gram dla przyjaciół.

Moim głównym zainteresowaniem jest psychologia, jestem studentem Wydziału Psychologii AEH w Warszawie na kierunku Psychologia Kliniczna. Mój główny cel to pomaganie ludziom w odkrywaniu swoich mocnych stron, ugruntowaniu wiary w siebie i znajdowanie sensu życia, także cierpiących na PTSD i depresję.

W swojej pracy nauczyciela, instruktora i prowadzącego warsztaty wykorzystuję wiedzę o poznaniu i emocjach. Muzyka i żeglarstwo to wspaniałe dziedziny, uczestniczenie w których porządkuje myśli, uspokaja i daje przestrzeń na ponowne odkrycie siebie i znalezienie czegoś dla siebie. Stąd też pomysł, aby połączyć żeglarstwo z warsztatami psychologicznymi i tak powstało Minds And Sails.

Kocham żeglarstwo, jeżdżenie na motocyklu, książki, gotowanie, mam też 1 dan w judo. Uwielbiam poznawać nowych ludzi.
Kocham też miejsce w którym pracuję - Bednarską Szkołę Podstawową Raszyńska w Warszawie.

marcin@mindsandsails.pl

+48 747 870 778

Uprawnienia:

Jachtowy Sternik Morski
Motorowodny Sternik Morski
Młodszy Instruktor Żeglarstwa PZŻ
SRC

© Minds and Sails 2022.

Made with Mobirise ‌

HTML Page Generator