Bartek Szymczak

coaching, żeglarstwo

Bartek Szymczak

Bartek Szymczak

Interesuję się przede wszystkim rozwojem osobistym, swoim jak również wspierając innych. Moją pasją jest pomagać innym, więc zająłem się coachingiem i współtworzeniem Minds and Sails. Kształciłem się na Politechnice Warszawskiej. Dalszą naukę czerpię z pracy w korporacji, zarządzania zespołami, rozwiązywania złożonych problemów, zarządzania projektami i projektowania procesów IT.

Mam głęboką wiarę ludzi, ich dobroć i nieskończone możliwości. Wkładam pełne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm we wszystko czym się zajmuję. Lubię ustrukturyzowany sposób pracy z dodatkiem improwizacji.

Kocham swoją cudowną rodzinę, w tym dwójkę dzieci i zwierzaki którymi się opiekujemy. Uwielbiam spędzać czas w gronie życzliwych ludzi, na przykład organizując rejsy po Mazurach dla znajomych, takie na 10 jachtów.

Pochłaniają mnie zagadnienia filozoficzne, religijne, mindfulness i możliwość ich praktycznego zastosowania w życiu. Lubię też się uczyć i zdobywać nowe umiejętności. Bawi mnie nurkowanie, paralotniarstwo, skoki spadochronowe, motocykle, wspinaczka górska, narty, snowboard, łucznictwo, fotografia i jeszcze wiele chciałbym doświadczyć.

Oczywiście uwielbiam też żeglować. Uważam, że to nie tylko odpoczynek, ale niesamowita forma interakcji z ludźmi. Żagle dają możliwość pracy w zespole, nauki tolerancji, empatii, radzenia sobie w trudnych warunkach i przezwyciężania ograniczeń. Jest to dla mnie też możliwość oderwania się od codzienności, bycia z wiatrem i w harmonii z falą, ze sobą. Zaliczyłem już kilka ciekawych rejsów morskich. Ocean jeszcze przede mną.

bartek@mindsandsails.pl

+48 691 433 841

Uprawnienia:

· Jachtowy Sternik Morski
· Starszy Sternik Motorowodny
· świadectwo operatora łączności bliskiego zasięgu SRC
· Kwalifikowany Pilot Paralotni

© Minds and Sails 2022.

Made with Mobirise ‌

Web Design Software